Logo

Міні-серіал Серце слідчого 2018 Мини-сериал Сердце следователя

Хто викидає в свій ефір одна за однією все нові прем'єри? Той, хто анонсував в 2018 році їх понад півсотні, правда багато хто вже і зараз збилися з рахунку, так що просто дивіться і насолоджуйтеся - ще одна новинка четирехсерійка "Серце слідчого" ("Сердце следователя") і, звичайно ж, на каналі "Україна".

Міні-Сеірал Помилковий лист 2018 Мини-сериал Письмо по ошибке

Телеканал "Україна", як і було обіцяно в 2018 році, продовжує представляти все нові і нові прем'єри. На цей раз мова йде про чотирьохсерійну мелодраму "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке"), і хоча цей проект не такий масштабний, але якщо перерахувати імена всіх, хто брав участь в його створенні, то вже відразу проглядається своєрідний "знак якості".

Міні-серіал Відкрите вікно 2018 / Мини-сериал Открытое окно

Відкрите вікно і зникнення сина - ось до яких трагічних наслідків призвів нешкідливий подарунок, через якого в родині головних героїв нової чотирисерійній мелодрами "Відкрите вікно" ("Открытое окно") почалися розбіжності.

Серіал За законами воєнного часу 1-2 Сериал По законам военного времени 1-2

За законами воєнного часу у тебе немає ні секунди на відпочинок і відновлення сил навіть якщо ти тільки що дивом врятувався, ледве встигнувши покинути місто перед насуваються військами окупантів...

Міні-серіал Шанс на кохання 2018 (Шанс на любовь)

Кому як не співробітниці шлюбного агенства "Шанс" цим самим шансом скористатися? Однак Оля (Юлія Бернгардта), головна героїня міні-серіалу "Шанс на кохання" ("Шанс на любовь") на каналі "1+1", працюючи перекладачкою в шлюбному агентстві і допомагаючи дівчатам знайти свою любов, а точніше - налагодити спілкування з потенційними закордонними женихами, своє особисте життя влаштувати не могла.

Серіал Аметистова сережка / Сериал Аметистовая сережка

Як круто і безповоротно часом може повернути життя благополучної (на перший погляд) сім'ї випадково знайдена проста маленька річ, наприклад - аметистова сережка... Однак якщо у такої сім'ї, як у головних героїв міні-серіалу "Аметистова сережка" ("Аметистовая сережка") Євгенії та Віктора, до цього вже була своя передісторія, то не дивно, що подібна знахідка переверне все "з ніг на голову".

Сериал Сиделка (Последняя осень) / Серіал Доглядальниця

Колись бравий гардемарин, який втім прекрасний в будь-якій ролі, - Сергій Жигунов, а також Юрій Бєляєв знялися в новому проекті "Доглядальниця" ("Сиделка") від телекомпанії "Русское".

Серіал Операція Мухаббат / Сериал Операция Мухаббат

У 1985 році відрядження до Афганістану для випускника військового училища означала тільки одне: участь в жорстокої і безглуздої війни, яка втім для радянських громадян називалася вельми красиво - виконання інтернаціонального обов'язку.

Серіал Спадкоємиця мимоволі Сериал Наследница поневоле

Що здатне занурити людини в кругообіг неймовірних пригод? Для головної героїні багатосерійної мелодрами "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") такою подією, круто змінив її життя, стало раптово звалилося багатство.

Турецький серіал Кохання Мер'єм

На що здатна закохана жінка заради свого коханого? На подібне питання можна дати безліч відповідей, один з яких глядачі каналу "1+1" знайдуть в новій багатосерійної мелодрами від турецьких кінематографістів "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем"). Так, знову "Плюси" пригостять свою аудиторію захоплюючій драматичною історією, на цей раз її ідея народилася навіть не в Туреччині, адже серіал "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") - це турецька адаптація корейської драми "Таємниці кохання".

Серіал Пес (Сериал Пес)

Як ви думаєте, хто на сьогоднішній день є найкращим поліцейським - розумним, відчайдушно сміливим, справедливим і відданим? Тут без варіантів, звичайно ж - Пес! У всякому разі всі, хто дивляться детективний серіал "Пес", переконані в цьому. Вже кілька сезонів поспіль "Пес" доводить своє право називатися одним із кращих.

Серіал Прислуга

Таємниці і інтриги, які плетуться там, куди простим людям доступу немає, життя, про яку мріють багато, навіть не підозрюючи, яким брудним і цинічним може виявитися цей світ - все це розкриє глядачам нова багатосерійна детективна мелодрама "Прислуга" на каналі "1+1".

Серіал Скарбниця життя / Сериал Кладовая жизни

І знову кіно повертає нас у часи, коли на уламках великої держави руйнувалися долі, а основні життєві підвалини виявилися перекреслені, змінювалися люди, їх світогляд, змінювалася сама життя, причому все це відбувалося кардинально і жорстко... Лихі дев'яності - так найчастіше називають той період, і саме в ті роки розгортаються події в новій багатосерійної мелодрами "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни"), яку представить канал "Україна".

Серіал Опер за викликом 2018 (Опер по вызову) на 2+2

Департамент кримінальної розвідки - чи чули ви про існування в поліції подібного підрозділу? Про нюанси і подробиці його роботи розповість нам опер за викликом. Тобто конечно не сам опер, а цілий серіал з такою назвою - "Опер за викликом" ("Опер по вызову") на 2+2, де його головний герой якраз і служить в тому самому Департаменті кримінальної розвідки. Артем Трофимов (Павло Вишняков), співробітник поліції або ж простіше - опер, виявився в цьому підрозділі після серйозного конфлікту з одним із кримінальних авторитетів.

Менталіст (Менталист) Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

Хто він - Менталіст, майстер психологічних трюків і вмілий маніпулятор або ж людина, дійсно володіюча якимись надприродними здібностями? До пори до часу всі клієнти Данила Романова (Йехезкель Лазаров), головного героя детективної драми "Менталіст", дійсно вважали його медіумом і екстрасенсом, а він в свою чергу допомагав їм у вирішенні різних проблем.

Турецький серіал Мама 2018 (Anne) на 1+1 дивитись онлайн всі серії (Mother)

Глядачі каналу "1+1" вже давно проводять свої вечори в суспільстві турецьких акторів, захоплено спостерігаючи за перипетіями життя їх героїв і не уявляючи, що буде, якщо джерело турецького кіночтіва раптом вичерпається. Ні, такого не трапиться, "Плюси" не збираються відмовлятися від настільки рейтингового контенту і в новому сезоні продовжать радувати свою аудиторію чудовими історіями зі Сходу.

Сериал За три дні до кохання Серіал За три дня до любви

Три дні - такий термін доля відвела Дані Романової, головній героїні багатосерійної мелодрами "За три дні до кохання" ("За три дня до любви"), щоб спробувати щось змінити в своєму житті. Точніше - три дня, проведених в суспільстві молодого і привабливого чоловіка Павла Солдатова, за які вона готова була заплатити цілий статок.

Мама для Снігуроньки. 2017 (Мама для Снегурочки)

"Мама для Снігуроньки" ("Мама для Снегурочки") - класична новорічна казка або досить реалістична історія, в якій герої, всупереч всім своїм негараздам ​​і особистим драмам, самі "пишуть" свій казковий сюжет? Це історія про те, як втративши багато, зневірившись і блукаючи по руїнах свого щастя, можна несподівано для себе придбати значно більше, і чомусь саме напередодні Нового року витівниця доля стає особливо винахідлива...

Мини-сериал Двигатель внутреннего сгорания / Міні-серіал Двигун внутрішнього згоряння 2017

"Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") - передноворічна прем'єра телеканалу "1+1". Невже "Плюси" вирішили напередодні Нового року "почастувати" своїх глядачів чимось з області машинобудування? Звичайно ж ні, і хоча назва цього фільму - "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания"), викликає саме такі асоціації, але насправді нам покажуть справжню новорічну історію, тут, як і годиться, в кращих традиціях цієї тематики будуть і авантюрні пригоди, і комічні сцени, і обов'язково любов.

Детективний серіал Стоматолог

Детективний серіал "Стоматолог" продовжить взятий каналом "2+2" реформаторський курс і стане ще одним продуктом власного виробництва, якими канал регулярно заповнює свій ефір. У сітці мовника детективи присутні постійно, але кожна нова кримінальна історія привертає увагу публіки ще на стадії анонсів якоїсь певної інтригою.

Серіал Квіти дощу 2017 Сериал Цветы дождя

Серіал "Квіти дощу" ("Цветы дождя") - саме так, красиво і загадково, можна назвати історію, яка прилетіла до нас за тисячі кілометрів. Корейські дорами, сюжет яких перенесено в наші реалії, користуються величезною популярністю у глядацької аудиторії, так що і "Квіти дощу" ("Цветы дождя") швидше за все не стануть винятком.

Діагноз 2017 Диагноз Diagnoza 1+1 Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

Серіал "Діагноз" ("Диагноз") - ще одна медична драма, яку запропонує своїм глядачам телеканал "1+1". Фільми на медичну тематику сьогодні користуються величезною популярністю у глядацької аудиторії, не уступаючи мелодрамам і детективам, але слід зазначити, що "Діагноз" ("Диагноз") якраз об'єднує відразу всі ці жанри.

Сериал Тот, кто не спит / Серіал Той, хто не спить онлайн

Серіал "Той, хто не спить" ("Тот, кто не спит") обіцяє стати однією з наймасштабніших прем'єр зимового сезону. Інтригуючий сюжет, чудовий акторський склад і, як заявляють творці фільму "Той, хто не спить" ("Тот, кто не спит"), відразу два сезони по шістнадцять серій кожен - ось це розмах, чи не так?

Лінія світла Линия света Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

"Лінія світла" ("Линия света") - тільки так, красиво і багатозначно, має називатися секта, де людина втрачає своє "я", покірливо підкоряючись і вірячи в могутність самозваного пророка. Ясновельможний Данило (Олександр Яцко) створив свою релігію і зумів залучити до лав громади чимало тих, хто прагнув очищення і жадібно вбирав все те, чого навчав він свою паству.

Що робить твоя дружина (Что делает твоя жена?) Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

Що робить твоя дружина, коли ти день цілісінький день пропадаешь на роботі? Чи багато хто чоловіки здатні відповісти на таке запитання? Ігор Логінов (Кирило Жандаров), головний герой багатосерійного детективу "Що робить твоя дружина?" ("Что делает твоя жена?").

Невиправні. Неисправимые. 2017. ICTV. Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

"Невиправні" ("Неисправимые") це нова команда сищиків, створена в якості експерименту і від результату роботи якої залежить власна доля цих людей. Слідчий-вбивця, шпигун-ведмежатник і "ботанік" - чи не так, як для офіційної структури МВС звучить вже дуже оригінально?

Мелодрама Життя на грані (Жизнь на грани)

Драма "Життя на грані" ("Жизнь на грани") на телеканалі "Інтер". Неймовірні історії про людей, які опинилися перед складним вибором, розповість глядачам канал "Інтер" в новому багатосерійному драматичному циклі "Життя на грані" ("Жизнь на грани").

Спокуса. Друге народження. Искушение. Второе рождение

Серіал "Спокуса. Друге народження" ("Искушение. Второе рождение"), продовження якого з нетерпінням чекають мільйони глядачів, телеканал "Інтер" вже готовий показати в новому осінньому сезоні. Ще травнем 2017 року стартувала прем'єра цього проекту і відразу ж було повідомлено, що так просто ця історія не закінчиться, всім її прихильникам доведеться почекати до осені, коли і буде показаний її фінал.

Серіал Балерина дивитись онлайн всі серії

Балерина Мира, головна героїня багатосерійної мелодрами "Балерина", приїхала до столиці, щоб вступити до Національної академії хореографії. Однак такі амбітні плани вона побудувала не як така, керували дівчиною скоріше не пристрасть до мистецтва, а бажання у всьому догоджати власної матері.

Ментівські війни. Київ (Ментовские войны. Киев)

"Ментівські війни. Київ" ("Ментовские войны. Киев") - дивлячись як стрімко переміщається українська адаптація культового проекту по географічній карті України, можна припустити, що вже зовсім скоро павутина захоплюючих баталій накриє всю країну. Не встигли "Ментівські війни" закінчитися в Одесі, як знайшлися і в столиці ті, хто оголосив війну нечесним поліцейським і могутнім корупціонерам з вищої ланки правоохоронної системи.

Серіал Лікар Ковальчук Сериал Доктор Ковальчук онлайн

Своє життя Оксана Ковальчук (Анастасія Карпенко), головна героїня багатосерійної медичної драми "Лікар Ковальчук" ("Доктор Ковальчук"), присвятила улюбленій справі, яке займало у неї весь час і забирало всі сили.

Серіал Благі наміри Добрі наміри Благие намерения

Давню нехитру істину про те, що багаті теж плачуть, яку кілька десятків років тому відкрили тоді ще недосвідченому радянському глядачеві бразильські кінематографісти, знову нагадає нам нова багатосерійна мелодрама "Благі наміри" / "Добрі наміри" ("Благие намерения").

Рідний берег (Отчий берег)

"Твій рідний дім там, де ти залишив своє серце...", - так учив один з героїв багатосерійної телесаги "Рідний берег" ("Отчий берег") свого сина, а отчий берег завжди чекає своїх дітей, які поспішають до нього після тяжких випробувань і життєвих негараздів.

Мандрівка до центру душі (Путешествие к центру души)

Телеканал "Україна" незабаром знову порадує своїх глядачів захоплюючим і досить масштабним проектом від компанії Star Media, зарекомендувала себе на ринку кіноіндустрії тільки якісними продуктами. Зйомки серіалу "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души" стартували вже цієї осені і його творці анонсують, що складатиметься він буде не менш ніж з шістнадцяти епізодів.

Серіал Вікно життя всі сезони Окно жизни онлайн

Віра Соколова (Катерина Решетнікова), головна героїня багатосерійної медичної драми "Вікно життя" ("Окно жизни"), очоливши одне з відділень перинатального центру, була тут не просто лікарем, завідувачем, а кожного свого маленького пацієнта намагалася оточити турботою і теплом, яких їм так не вистачало.

Коли ми вдома. Нова історія (Когда мы дома. Новая история)

Сімейні проблеми були, є і будуть в усі часи, сюжети на цю тему завжди актуальні, а якщо поглянути на все це в іронічному ключі, та ще й з неабиякою часткою гумору, то найчастіше такий підхід і є найкращим їх рішенням - в цьому вже на протягом двох сезонів продовжують переконуватися шанувальники скетчкому "Коли ми вдома" / "Когда мы дома", що виходить на телеканалі СТБ.

Київ днем ​​та вночі Киев днем и ночью онлайн

І знову ми зустрінемося з вже улюбленими героями серіаліті "Київ днем ​​та вночі" ("Киев днем и ночью") - Кариною, Оксаною, Богданом, Альбіною і Сашком в новому сезоні популярного серед молоді проекту.

Копи. Копы. 2017. (Центральний відділ. Центральный отдел)

Французькі поліцейські комедії добре запам'яталися нашим глядачам ще з часів легендарного Луї де Фюнеса, і уявіть, скільки вже пройшло часу, а вони як і раніше підкорюють публіку, звичайно з іншими героями, акторами і в інших форматах.

Друге життя Єви (Вторая жизнь Евы) 2017 онлайн

Канал "Україна" традиційно віддає свій вечірній ефір пригодницьким мелодрамам і гостросюжетним захоплюючим історіям, неухильно займаючи лідерські позиції в цій ніші, і ось в кінці літа для шанувальників подібного жанру нова прем'єра - багатосерійна картина "Друге життя Єви" | "Вторая жизнь Евы" на каналі "Україна".

Тато Ден. Папа Дэн. 2017 (Люблю вашу мать). СТБ. Серіал дивитись онлайн всі серії

Віковий мезальянс - тема досить актуальна, причому не тільки в сучасному світі, такі пари завжди викликали підвищений інтерес, а нині це стало майже нормою, проте історія, розказана в новій багатосерійної драмеді "Тато Ден" / "Папа Дэн" (СТБ), стане ще одним прочитанням подібних взаємин - сучасним, цікавим, глибоко драматичним і комічним одночасно.

Відтепер перипетії ментовські войни буде висвітлювати не тільки НТВ - компанія "Київтелефільм" підготувала свою версію подібних баталій, але вже на території української сонячної Пальміри, а телеканал "2+2" підхопив цю ідею і ось вже на телеглядачів чекає прем'єра багатосерійного детективу "Ментівські війни. Одеса" ("Ментовские войны. Одесса").

Майбутні вихідні для сімейства Каблукова, головних героїв багатосерійної комедії "Субота" ("Суббота"), не віщували нічого особливого. Навіть якщо врахувати, що в суботу у Аріни і Степана була річниця весілля, про яку втім чоловік з дружиною благополучно забули.

Вірити чи ні в нескінченну любов - вибір кожного, але ось хто точно не сумнівається в її існуванні і навіть готовий запропонувати глядачам неспростовні докази цього, так це турецькі кінематографісти.

Коротке слово "ні" - як важко його вимовити, коли щиро любиш і готова закрити очі і вуха, щоб не чути і не бачити те, що дбайливо тобі підказують і підсовують рідні і близькі...

Новий сезон і нові прем'єри, канали как-будто змагаються: хто більше, цікавіше, гостріше, оригінальніше... І телеканал "1+1" в цьому кіношному "забігу" як і раніше залишається в числі лідерів, викидаючи свої новинки і перебиваючи ставки своїх конкурентів.

Коли тебе і твоїх колег називають просто "специ" - це завжди почесно, а й вельми відповідально, адже специ не можуть ні підвести, ні залишити невирішеною будь-яке завдання.

Чудові і безтурботні шкільні роки - це час, який більшості з нас згадувати приємно і легко.

Вероніка, головна героїня багатосерійної детективної мелодрами "Біле-чорне" ("Белое-черное"), вважала себе дуже щасливою жінкою.

У прикметах, як відомо, зібраний весь досвід наших предків, що накопичується протягом багатьох століть, і якщо це ігнорувати, то часом можна жорстоко поплатитися...

Сільські пригоди або пригоди героїв багатосерійної комедії "Село на мільйон" / "Село на миллион" настільки припали до душі глядачам телеканалу "1+1", що творці цього проекту вирішили не зменшувати обертів і вже готові запустити продовження цієї історії.

Як дзеркало українського політичного Олімпу, де всі процеси, що відбуваються в країні, відображені з неабиякою часткою глибокої і навіть жорсткої сатири - мабуть саме таким став комедійний серіал "Слуга народу" ("Слуга народа") для багатьох глядачів каналу "1+1".

Що робити, коли прекрасний відпустку закінчується травмою і з цього моменту все йде шкереберть? Для головних героїв комедійного серіалу "Догори дригом" (Вверх тормашками) саме таким виявився фінал їх перебування в Південній Пальмірі - чудової Одесі, куди вони приїхали відпочити зі Львова.....

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі