Logo

Мандрівка до центру душі (Путешествие к центру души)

Телеканал "Україна" незабаром знову порадує своїх глядачів захоплюючим і досить масштабним проектом від компанії Star Media, зарекомендувала себе на ринку кіноіндустрії тільки якісними продуктами. Зйомки серіалу "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души" стартували вже цієї осені і його творці анонсують, що складатиметься він буде не менш ніж з шістнадцяти епізодів.

Опис: І знову події мелодрами "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души" перенесуть глядачів у останнє десятиліття минулого століття, в той час, який прийнято називати "лихими дев'яностими". Але оскільки картина "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души" - це все ж мелодрама, то не кримінальні угруповання, малинові піджаки і влада беззаконня, якими багатьом запам'ятався цей період, виявляться тут в центрі сюжету. Ці атрибути дев'яностих, як невід'ємна частина того часу, лише торкнуться доль головних героїнь багатосерійної драми "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души", багато в чому змінивши їх життя і залишивши в ній глибокий слід, однак ця історія насамперед про любов, кохання руйнівною, спопеляючої, про складнощі вибору і непередбачуваності вчинків, коли бушує кров і рветься серце. Рита і Віра, головні героїні мелодрами "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души", кращі подруги, раптом загорілися ненавистю і ревнощами один до одного. Причина, звичайно ж, зрозуміла: дівчата закохалися в одного хлопця. Які негаразди і складні перипетії належить їм пережити, від кого чи від чого відмовитися, що втратити, а що знайти в їх ревному поєдинку за своє щастя, а з огляду на особливості того часу, і просто за "місце під сонцем" - дивіться в новій шестнадцатісерійной драмі "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души" на каналі "Україна". Для зйомок цієї картини були обрані локації Києва, Білої Церкви та Чернівців, а декорації, спеціально створені під цей проект, як анонсують його автори, досить масштабні і реалістичні, так що подорож у часі разом з "Мандрівкою до центру душі" глядачам гарантовано. У режисерському кріслі компанія Star Media воліла побачити Дмитра Матова, постановника таких картин, як "Степові вовки", "УГРО. Прості хлопці", "Москва. Три вокзала", "Мент в законі-7", "Морпіхи" та інших. Відомі імена деяких акторів, які будуть задіяні в зйомках серіалу "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души", а це Олександр Робак, Андрій Аверков, Марія Баєва, Анастасія Іванова, Ігор Скрипко, Катерина Семенова, Артем Позняк, Костянтин Корецький, Данило Мерешкін і Ольга Радчук. Прем'єру багатосерійної мелодрами "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души" телеканал "Україна" покаже ймовірно вже в своєму новому сезоні. На нашому сайті serials.com.ua ви зможете дізнатися про точну дату прем'єри, коли вона стане відома, а також подивитися всі серії серіалу "Мандрівка до центру душі" / "Путешествие к центру души" онлайн в хорошій якості і без реклами...

Оригінальна назва: Мандрівка до центру душі / Путешествие к центру души
Жанр: мелодрама
Країна: Україна / Росія
Рік виробництва: 2018
Кількість серій: 16
Виробництво: Star Media
Режисер: Дмитро Матов
Сценарій: Олена Цвентух, Інна Свеченовская
Художник-постановник: Анатолій Підопригора
Оператор-постановник: Сергій Бойко
Композитор: Володимир Кріпак
Продюсери: Олексій Терентьєв, Влад Ряшин
У ролях: Марія Баєва, Анастасія Іванова, Олександр Робак, Андрій Аверков, Катерина Семенова, Ігор Скрипко, Данило Мірешкін, Артем Позняк, Костянтин Корецький, Ольга Радчук та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "МАНДРІВКА ДО ЦЕНТРУ ДУШІ" ("ПУТЕШЕСТВИЕ К ЦЕНТРУ ДУШИ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі