Logo

Лінія світла Линия света Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

"Лінія світла" ("Линия света") - тільки так, красиво і багатозначно, має називатися секта, де людина втрачає своє "я", покірливо підкоряючись і вірячи в могутність самозваного пророка. Ясновельможний Данило (Олександр Яцко) створив свою релігію і зумів залучити до лав громади чимало тих, хто прагнув очищення і жадібно вбирав все те, чого навчав він свою паству.

Опис: Секта "Лінія світла" ("Линия света") жила самотньо, далеко від цивілізації, добровільно відмовившись від усіх її благ. У них не було електрики, навіть посуд ці люди робили самі, своїх дітей з раннього дитинства вони привчали до праці і молитвам, вірячи в те, що через світло до них прийде очищення. Варя (Рина Гришина), головна героїня серіалу "Лінія світла" ("Линия света"), разом з родиною жила в цьому поселенні, також, як і всі навколо, підкоряючись Ясновельможному Данилу. Однак коли той вирішив зробити її своєю четвертою дружиною, серце вісімнадцятирічної дівчини збунтувалося. Вона захотіла втекти з "Лінії світла", рятуючи себе і своїх рідних. Переживши приниження і насильство, головній героїні мелодрами "Лінія світла" ("Линия света") все ж вдалося вирватися з цього "світлого" пекла, ось тільки сім'я залишилася в громаді. Дівчина думала, що за межами секти вона знайде порятунок і зможе викрити головного лиходія - Світлого. Але що знала вона про життя там, за межею їх поселення, як могла не розгубитися, потрапивши у вир реальності? Варя опинилася на самому дні, але саме труднощі і випробування загартували її. Дівчина змушена була переховуватися, адже Данило оголосив справжнє "полювання" на неї, з одного боку побоюючись викриття всіх своїх темних справ, а з іншого - він дійсно бажав повернути Варю, оскільки закохався в неї. Як молодий і наївною дівчині належить осягати уроки нового життя, через що їй доведеться пройти, щоб знайти себе і все ж врятувати свою сім'ю - дивіться в багатосерійної драмі "Лінія світла" ("Линия света") на телеканалі "Інтер". Виробництвом серіалу "Лінія світла" ("Линия света") займалася компанія Film.ua спільно з Intra Communications Inc, які запросили в режисерське крісло Сергія Крутіна. Цікаво, що для зйомок цієї картини було побудовано справжнє поселення, для якого вибрали тихе і відокремлене місце в Коростишівському кар'єрі. Місцева райадміністрація попросила команду проекту не прибирати споруджені декорації після закінчення зйомок, невже це покладе початок відкриттю якого-небудь музею сучасної "архітектури" під відкритим небом? Крім того, велика частина зйомок проходила в павільйоні кінокомпанії FILM.UA, де відтворили житло одного з головних героїв "Лінії світла" - Світлого Данила. Захоплюючий і навіть у чомусь - унікальний, сюжет, який, на думку Сергія Крутіна, здатний навіть викликати якийсь резонанс, чудовий акторський склад - все це обіцяє глядачам хороший і якісний продукт, здатний утримати увагу публіки до самої фінальної сцени. Прем'єру багатосерійної драми "Лінія світла" ("Линия света") вже з 6 листопада в своєму вечірньому ефірі покаже телеканал "Інтер". Дивіться всі серії серіалу "Лінія світла" ("Линия света") також онлайн на нашому сайті, ми пропонуємо хорошу якість HD і перегляд тільки в легальних плеєрах.

Оригінальна назва: Лінія світла / Линия света
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: драма
Серій: 12
Виробництво: FILM.UA, Intra Communications Inc.
Продюсери: Марія Алексєєва, Сергій Каратаєв, Віктор Умнов, Леонард Яновський, Віктор Мирський, Андрій Ризванюк
Оператор: Олександр Онопрієнко
Художник: Віктор Фомін
Режисер: Сергій Крутін
У ролях: Олександр Яцко, Римма Зюбіна, Надія Маркіна, Рина Гришина, Сергій Дерев'янко, Анастасія Паніна, Юлія Галкіна, Марія Баєва, Марк Дробот, Віталіна Біблів, Михайло Кукуюк, Наталія Васько, Іванченко Віталій, Олег Коркушко та ін.
Прем'єра: Інтер

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "ЛІНІЯ СВІТЛА" ("ЛИНИЯ СВЕТА") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі