Logo

Мини-сериал Двигатель внутреннего сгорания / Міні-серіал Двигун внутрішнього згоряння 2017

"Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") - передноворічна прем'єра телеканалу "1+1". Невже "Плюси" вирішили напередодні Нового року "почастувати" своїх глядачів чимось з області машинобудування? Звичайно ж ні, і хоча назва цього фільму - "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания"), викликає саме такі асоціації, але насправді нам покажуть справжню новорічну історію, тут, як і годиться, в кращих традиціях цієї тематики будуть і авантюрні пригоди, і комічні сцени, і обов'язково любов.

Опис: Євгенія Короленко, головна героїня серіалу "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания"), мріяла стати інженером-винахідником. Вона хотіла продовжити сімейну справу і присвятити своє життя машинобудуванню. Адже її батько, Павло Короленко, був керівником машинобудівного заводу, і Женя, хочеш-не хочеш, а постійно перебувала "в курсі машинобудівних справ". Павло сам виховував дочку, оскільки рано овдовів, і звичайно ж головною своєю турботою вважав її щастя. Однак дочка і батько по різному представляли це саме Женіної щастя. Павло не поділяв прагнення дочки стати інженером, він хотів щоб вона вийшла заміж і народила йому онука, а ось вже на внука покладалися всі надії на продовження сімейної справи. Але Євгенія все ж спробувала влаштуватися на роботу в конструкторське бюро відомого винахідника Володимира Громико, про що давно мріяла. Але Громико також, як і її батько, вважав, що машинобудування - це не жіноча справа, і відмовив дівчині. Але ж якщо жінка щось задумає, то обов'язково придумає, як домогтися свого... Винахідливість головної героїні мелодрами "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") виходила далеко за рамки галузі машинобудування, і її план красномовно підтвердив її таланти. У конструкторському бюро Громико з'явився новий співробітник - Євген Кравченко, якого без сумнівів прийняли на роботу. Ідея, запропонована в чудовій комедії "Гусарська балада", була підхоплена винахідливою дівчиною, і Євгенія Короленко перетворилася в Євгена Кравченка. Чим обернеться для Жені подібна авантюра - дивіться в чотирисерійній мелодрамі "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") на каналі "1 +1". Цей проект міг би стати просто цікавою новорічною історією, якби не ще кілька моментів. Режисером-постановником серіалу "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") стала Тетяна Гнєдаш, що значно додає інтриги цьому проекту. Глядачам добре знайомі чудові сюжети Тетяни Олександрівни, які виходили виключно на каналі "Україна". А тут, по-перше, режисерська робота Тетяни Гнєдаш, а по-друге - канал "1+1". Хоча сценарій до мелодрами "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") також написала Тетяна Гнєдаш в співавторстві з Іваном Шишманом. У цій картині глядачі побачать чимало відомих і улюблених акторів: Єлизавету Курбанмагомедова, Володимира Зайця, Анатолія Котенєва, Олену Стефанську, Софію Письман, Костянтина Корецького, Анатолія Смолку, Євгена Капоріна та інших. Дивіться прем'єру чотирисерійній мелодрами "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") на каналі "1+1" вже 25 грудня в вечірньому ефірі. Всі серії серіалу "Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания") ви також зможете подивитися онлайн на нашому сайті, де знайдете їх в хорошій якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Двигун внутрішнього згоряння" ("Двигатель внутреннего сгорания")
Жанр: Мелодрама
Серій: 4
Країна: Україна
Рік: 2017
Виробництво: ART Forms Production
Режисер-постановник: Тетяна Гнєдаш
Оператор-постановник: Андрій Скалі
Автори сценарію: Іван Шишман, Тетяна Гнєдаш
У ролях: Єлизавета Курбанмагомедова, Володимир Заєць, Анатолій Котенев, Олена Стефанська, Софія Письман, Олександр Давидов, Костянтин Корецький, Анатолій Смолка, Євген Капорін та ін.
Прем'єра: 1+1

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ МІНІ-СЕРІАЛУ "ДВИГУН ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРЯННЯ" ("ДВИГАТЕЛЬ ВНУТРЕННЕГО СГОРАНИЯ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі