Logo

Мама для Снігуроньки. 2017 (Мама для Снегурочки)

"Мама для Снігуроньки" ("Мама для Снегурочки") - класична новорічна казка або досить реалістична історія, в якій герої, всупереч всім своїм негараздам ​​і особистим драмам, самі "пишуть" свій казковий сюжет? Це історія про те, як втративши багато, зневірившись і блукаючи по руїнах свого щастя, можна несподівано для себе придбати значно більше, і чомусь саме напередодні Нового року витівниця доля стає особливо винахідлива...

Опис: Юрій (Данила Бєлих), головний герой серіалу "Мама для Снігуроньки" ("Мама для Снегурочки"), людина м'яка і безвідмовна, опинився у вкрай важких життєвих обставинах. Грошей немає, сім'я на межі краху, дружина загрожує розлученням і збирається виїхати з дочкою за кордон - що ще потрібно людині для повного нещастя? Не повірите - вітрянка. Ні ця напасть трапилася ні з Юрієм, ці жахливі і нав'язливі оспинки покрили його друга Дениса, але в корені змінили життя саме Юрія. Професійний Дід Мороз Денис, ясна річ, уже не міг виконати всі замовлення, які він встиг набрати на новорічні свята і корпоративи, і звернувся за допомогою до Юрія. Приятель попросив головного героя мелодрами "Мама для Снігуроньки" ("Мама для Снегурочки") замінити його і запевняв, що він легко впорається з роллю, оскільки поруч буде досвідчена партнерка Віка, тобто Снігуронька. Юрій змушений був погодитися на цю авантюру, думаючи, що ніякої Дід Мороз вже не зіпсує і без того розбиту життя. Однак абсолютно несподівано Юрію стала подобатися його нова робота, хоча все виявилося зовсім не так, як описував його приятель Денис. Снігуронька Віка не тільки не допомагала йому і не брала ініціативу, як обіцяв Денис, на себе, а навпаки - виглядала скуто, і вже Юрій змушений був імпровізувати і рятувати свято. Це у нього вийшло, новоспечений Дід Мороз виглядав досить переконливо, і новорічна метушня закрутила цю дивну парочку. Віке і Юрію довелося разом пройти чимало пригод, виходити з різних, часто - комічних, ситуацій і пережити свої особисті драми. Вони дуже зблизилися, але все ніяк не могли визнати, що стали дороги один одному... Мелодрама, драма, комедія - саме такою повинна бути новорічна прем'єра і серіал "Мама для Снігуроньки" ("Мама для Снегурочки") створений в кращих традиціях цього жанру. Над виробництвом "Мами для Снігуроньки" працювала компанія Star Media, а на знімальному майданчику керував режисер Іван Бровко. Зйомки цієї картини стартували в березні, але замість весняної відлиги в кадрі глядачі все одно побачать зимові морози і весь передноворічний антураж, творці серіалу вже дуже потрудилися над цим. Прем'єра чотирисерійній мелодрами "Мама для Снігуроньки" ("Мама для Снегурочки") вийде, як і годиться, в самий переддень Нового року - 30 грудня, канал "Україна" покаже її в своєму вечірньому праймі. Дивіться також всі серії серіалу "Мама для Снігуроньки" ("Мама для Снегурочки") онлайн на нашому сайті, де вони будуть доступні в хорошому HD якості, без реклами і тільки в легальних плеєрах. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Мама для Снігуроньки / Мама для Снегурочки
Жанр: мелодрама
Рік: 2017
Кількість серій: 4
Режисер: Антон Азаров
Сценарій: Микола Сніцар
Художник-постановник: Інга Житня
Оператор-постановник: Анатолій Сахно
Продюсери: Галина Храпко, Влад Ряшин
В ролях: Данило Бєлих, Фатіма Горбенко, Катерина Гулякова, Єва Шевченко-Головко, Кирило Жандаров, Олексій Нагрудний, Олександр Ярема, Галина Корнєєва, Ніна Набока, Тетяна Печонкіна та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ МІНІ-СЕРІАЛУ "МАМА ДЛЯ СНІГУРОНЬКИ" ("МАМА ДЛЯ СНЕГУРОЧКИ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі