Logo

Менталіст (Менталист) Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

Хто він - Менталіст, майстер психологічних трюків і вмілий маніпулятор або ж людина, дійсно володіюча якимись надприродними здібностями? До пори до часу всі клієнти Данила Романова (Йехезкель Лазаров), головного героя детективної драми "Менталіст", дійсно вважали його медіумом і екстрасенсом, а він в свою чергу допомагав їм у вирішенні різних проблем.

Опис: Це приносило йому непоганий дохід і славу "мага і чарівника", хоча насправді доктора Романова впору було б назвати просто шахраєм. Головний герой кримінальної драми "Менталіст" ніякими паранормальними здібностями не володів, але був відмінним психологом і аналітиком, умів помічати найдрібніші деталі і використовував у своїй практиці дедуктивний метод, оспіваний ще безсмертним персонажем Артура Конан-Дойля. Втім скривджених серед клієнтів Данила Романова не було, багато хто дійсно залишалися вдячен йому за рішення своїх проблем. Тільки одна людина люто зненавидів медіума-вискочку, який посмів принизливо відгукнутися про нього, причому зробив це публічно. На одному з телевізійних шоу Романов образив самого Демона, навіть не припускаючи які це може мати наслідки. Людина на прізвисько Демон виявився нещадний, він помстився Менталісту вже дуже жорстоко. Його жертвами стали дружина і дочка головного героя детектива "Менталіст", який після їх загибелі звичайно ж вже не міг вести колишню практику. Крім того думки про помсту не давали Романову спокою, і щоб реалізувати задумане він став позаштатним консультантом в поліції. Розслідуючи самі заплутані і складні злочини, на успішне завершення яких у інших співробітників і слідчих не було ніяких шансів, Менталіст поступово заслужив повагу своїх нових колег. І вже ніхто особливо не замислювався, як він розплутує найскладніші справи, де часом немає жодної зачіпки, що допомагає йому в цьому - його чи екстрасенсорні здібності або ж щось інше, як втім і закривали очі на його бунтарський характер і не бажання дотримуватися загальноприйнятих правил. Можливості людського розуму не мають чітких меж, Менталіст покаже, як вміло можна розпоряджатися і управляти тим, чим обдарувала тебе природа, і грань між реальністю і надприродним несподівано зітреться... Американські телеглядачі спостерігали за неймовірними "подвигами" непересічної людини протягом семи сезонів, вперше познайомившись з ним ще в 2008 році. Саме тоді на каналі CBS вийшла прем'єра серіалу "Менталіст". Тепер же свою версію цього формату, адаптовану до наших реалій, готує глядачам компанія Star Media, а її режисером став Олексій Мурадов. Прем'єру шестнадцатісерійной кримінальної драми "Менталіст" вже з 5 березня покаже у своєму ефірі телеканал ICTV. Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "Менталіст" онлайн, тут вони будуть доступні в хорошій якості HD, без реклами і тільки в легальних плеєрах. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Менталіст
Країна: Україна, Росія
Рік: 2018
Жанр: детектив
Серій: 16
Виробництво: Стар Медіа
Режисер: Олексій Мурадов, Нататья Кабанова
Оператор: Роберт Філатов
Продюсери: Влад Ряшин, Олександр Стариков, Тетяна Шмельова, Дмитро Зайцев
Художники: Катерина Татарська, Андрій Бендюк
У ролях: Йехезкель Лазаров (Данило Романов), Анастасія Мікульчина (Катерина Філатова), Ігор Оробей (Микола Хнищев), Нодар Сирадзе (Єгор Скуратов), Валерія Бурджуа (Єлизавета Климова), Олександр Мохов (Мінаєв), Андрій Руденський (Багрицький), Ірина Нестеренко (Масленникова) та ін.
Прем'єра: ICTV

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "МЕНТАЛІСТ" ("МЕНТАЛИСТ") ОНЛАЙН НА КАНАЛІ ICTV ВИБЕРІТЬ БУДЬ ЛАСКА СЕРІЮ


СЕРІЯ 1  СЕРІЯ 2  СЕРІЯ 3  СЕРІЯ 4  СЕРІЯ 5  СЕРІЯ 6  СЕРІЯ 7  СЕРІЯ 8  СЕРІЯ 9  СЕРІЯ 10  СЕРІЯ 11  СЕРІЯ 12  СЕРІЯ 14  СЕРІЯ 15  СЕРІЯ 16 

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "ТОЙ, ХТО ЧИТАЄ ДУМКИ" ("МЕНТАЛІСТ") ВІД ТЕЛЕКАНАЛУ ПЕРШИЙ КАНАЛ (РОСІЯ) ВИБЕРІТЬ ЛАСКА СЕРІЮ


СЕРІЯ 1  СЕРІЯ 2  СЕРІЯ 3  СЕРІЯ 4  СЕРИЯ 5  СЕРИЯ 6  СЕРИЯ 7  СЕРИЯ 8  СЕРИЯ 9  СЕРИЯ 10  СЕРИЯ 11  СЕРИЯ 12  СЕРИЯ 13  СЕРИЯ 14  СЕРИЯ 15  СЕРИЯ 16 

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі