Logo

Серіал Скарбниця життя / Сериал Кладовая жизни

І знову кіно повертає нас у часи, коли на уламках великої держави руйнувалися долі, а основні життєві підвалини виявилися перекреслені, змінювалися люди, їх світогляд, змінювалася сама життя, причому все це відбувалося кардинально і жорстко... Лихі дев'яності - так найчастіше називають той період, і саме в ті роки розгортаються події в новій багатосерійної мелодрами "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни"), яку представить канал "Україна".

Опис: Виробництвом цієї картини займалася компанія "Українські продакшн студії", а керував на знімальному майданчику режисер Олександр Ітигілов. Його співпраця з "Україною" здається вже традиційним, адже останнім часом канал показав не одну роботу цього режисера: "Чужі рідні", "Друге життя Єви". Головні ролі в мелодрамі "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") виконали Павло Баршак, Олена Шилова і Антон Соколов. А також в зйомках цієї картини взяли участь такі відомі актори, як Михайло Жонін, Віра Шпак, Микола Боклан, Ольга Матешко, Денис Роднянський і інші. Зйомки серіалу "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") проходили в Києві і Київській області, і ось цікаво, як сучасним і пізнаваним локаціях столиці художньої групі вдалося повернути вигляд майже четвертьвековой давності? Однак головним в серіалі "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") звичайно ж залишається сама історія, в центрі якої опинилася сім'я Савчук: старше покоління - Марія і Степан, і їхні сини - молодший Саша і старший Павло. Відносини між братами були досить натягнуті, та й не дивно, адже Павло збирався одружитися на дівчині, яку Саша вже давно і безнадійно любив. Оксана працювала медсестрою на заводі, можливо тому Саша і пішов звідти. Після заводу, двадцятирічний хлопець влаштувався працювати в кооператив, стрімкий розвиток і небувале зростання їх кількості можна вважати характерною рисою того часу. Ці кооперативи створювалися і "лопалися", а той, в який влаштувався Саша і зовсім виявився причетним до серії квартирних крадіжок. І ось ще один несподіваний поворот долі: розслідуванням цієї справи зайнявся Павло, службовець в правоохоронних органах. І хоча Саша ні в чому не був замішаний, але і без того складні відносини між братами ще більше загострилися. У Марії ж тим часом загострилася астма, і за порадою лікарів вони зі Степаном переїхали жити за місто. Переїзд батьків для головного героя серіалу "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") став доленосним, відкривши для нього новий авантюрно-ризикований шлях. Дивлячись, як місцеві бабусі торгують чим попало, Саша вирішив, що подібну торгівлю можна і потрібно упорядкувати... Як подолають цей складний марафон по дев'яностих кожен з героїв, чи зуміють вони в цій м'ясорубці зберегти свої принципи, а головне - любов? Дивіться прем'єру восьмисерійної мелодрами "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") на каналі "Україна" вже 19 березня в вечірньому ефірі. На нашому сайті всі серії серіалу "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") ви також зможете подивитися онлайн, тут вони будуть доступні в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Скарбниця життя / Кладовая жизни / Комора життя
Жанр: мелодрама
Серій: 8
Країна: Україна
Рік: 2018
Режисер: Олександр Ітигілов
У ролях: Павло Баршак, Олена Шилова, Антон Соколов, Сергій Воляновскій, Віталій Салій, Віра Шпак, Михайло Жонін, Леонід Громов, Микола Боклан, Федір Гуринець, Денис Роднянський і ін.
Прем'єра: ТРК Україна

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "СКАРБНИЦЯ ЖИТТЯ" ("КЛАДОВАЯ ЖИЗНИ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі