Logo

Турецький серіал Кохання Мер'єм

На що здатна закохана жінка заради свого коханого? На подібне питання можна дати безліч відповідей, один з яких глядачі каналу "1+1" знайдуть в новій багатосерійної мелодрами від турецьких кінематографістів "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем"). Так, знову "Плюси" пригостять свою аудиторію захоплюючій драматичною історією, на цей раз її ідея народилася навіть не в Туреччині, адже серіал "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") - це турецька адаптація корейської драми "Таємниці кохання".

Опис: Так які ж таємниці здатна зберігати любов? Мер'єм, головна героїня мелодрами "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем"), перебувала на "сьомому небі" від щастя, адже її коханий Октай ось-ось повинен був запропонувати їй руку і серце. Однак у долі були зовсім інші плани на життя Мер'єм, і юної наївної дівчині не судилося приміряти на себе роль турецької Попелюшки. Її улюблений Октай збив на дорозі жінку, сівши за кермо нетверезим. Страшним виявилося не тільки те, що збита жінка загинула, а й що разом з нею загинув і ще не народжена дитина. Для Октая, який займав пост прокурора і вважався дуже перспективним служителем закону, це означало крах всієї кар'єри і суворе покарання. Головна героїня багатосерійної драми "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") не могла допустити нічого подібного, вона повинна була врятувати свого коханого, але якою ціною? Мер'єм не замислюючись взяла всю провину на себе, сказавши, що це саме вона перебувала за кермом, навісивши на себе тим самим клеймо вбивці і прирікаючи себе на довгі роки ув'язнення. Як в тумані вона вислухала вирок суду, де обвинувачем був сам Октай, тепер її очікували важкі вісім років, роки в'язниці і суворих випробувань. Мер'єм врятувала свого Октая, проте хто ж врятує її? Вийшовши на свободу, головна героїня мелодрами "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") опинилася під прицілом. Чоловік загиблої тоді під колесами автомобіля жінки Саваш жадав помсти, навіть через роки він бажав по-своєму покарати вбивцю своєї дружини... Як довго Мер'єм зможе нести на своїх плечах цей тягар, відкриє вона цю страшну таємницю і чи не стане наївна, але мужня дівчина заручником своєї любові, а можливо і лише її ілюзії - дивіться в серіалі "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") на каналі "1+1". Традиційно "Плюси" відводять для турецьких історій своє найкраще ефірний час, що ж, серіал "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") своїм напруженням пристрастей і захопливістю оповідання здатний надовго утримувати увагу глядацької аудиторії, піднімаючи рейтинги мовника. Прем'єра багатосерійної драми "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") від турецьких творців вже зовсім скоро, можливо "Плюси" покажуть її відразу ж після "Мами". Дивіться також всі серії серіалу "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") онлайн на нашому сайті, де вони будуть доступні в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Кохання Мер'єм / Любовь Мерьем
Країна: Туреччина
Рік: 2018
Жанр: Мелодрама
Серій: 60
Виконавчий продюсер: Хюля Гюрсой
Продюсер: Ерол Авчі
Сценарій: Меріем Гюлтабак
Композитор: Айше Ондер, Майки Мурат Башаран, Уміт Ондер
Проект: Дуйгу Альбайрак
Музика: Кірак і Гарібелі
Хронометраж: 140 хвилин
Виробництво: TMC
Режисер: Феріде Кайтан
В ролях: Фуркан Андіч (Саваш), Айса Айшін Туран (Мер'єм), Кемаль Токташ (Октай), Ачела Топалоглу (Дерін), Бестемсу Оздемір (Беліз), Угур Чавушоглу (Юрдана), Серена Акташ (Бурчу), Кенан Акар (Гючлю), Сонан Дурсун (Різа), Серхан Онат (Берк), Іпек Тенолькай (Сюзан Шахіка), Некмі Япикі (Ертан Комер), Гюльден Авшароглу (Сельма), Озтурка (Тюлин), Айтен Ункуоглу (Нюртен), Мерт Алтініжік (Каан) та ін.
Прем'єра:1+1

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "КОХАННЯ МЕР'ЄМ" ("ЛЮБОВЬ МЕРЬЕМ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі