Logo

Серіал Операція Мухаббат / Сериал Операция Мухаббат

У 1985 році відрядження до Афганістану для випускника військового училища означала тільки одне: участь в жорстокої і безглуздої війни, яка втім для радянських громадян називалася вельми красиво - виконання інтернаціонального обов'язку.

Опис: Ця ж доля спіткала і Дмитра Савельєва (Ілля Малаков), головного героя багатосерійної шпигунської драми "Операція Мухаббат", що виглядало з одного боку досить дивно, адже він - син самого генерала Савельєва (Сергій Пускепаліс), але з іншого - досить красномовно говорило про тому, що навіть високопоставлені чиновники посилають туди своїх дітей. Однак насправді Митя Савельєв рвався зовсім не захищати землі дружньої країни, подібне рішення було викликано не патріотичними почуттями, а романтичними. Рік тому йому довелося розлучитися зі своєю коханою дівчиною Анею (Аглая Тарасова), яка разом з сім'єю перебралася в США. Тепер їх поділяв океан, але що таке відстань для справжніх почуттів? Головний герой серіалу "Операція Мухаббат" продовжував любити Аню і віддав би багато, аби побачити її. І така можливість випала: Миті повідомили, що Аня в якості журналіста відправляється в Кабул. Саме там вони і змогли б безперешкодно зустрітися, тому молодий Савельєв переконав батька, що запис в його особовій справі про перебування в Афганістані під час військових дій стане вагомим внеском в успішний розвиток його кар'єри, та й для самого генерала це буде додатковим плюсом. Старший Савельєв не зміг зупинити свого сина, проте приставив до нього "опікуна". Колишній спецназівець Михайло Кротов (Сергій Стрельников) отримав від генерала наказ ні на крок не відступати від Миті. І хоча подібне завдання здавалося пропалені майору принизливим, але Савельєв пообіцяв йому відновлення на колишньому місці служби, звідки Кротов був звільнений ще рік назад після проведення якоїсь сумнівної операції і з тих пір безрезультатно намагався повернутися. Отже, головний герой військової драми "Операція Мухаббат" разом зі своїм старшим "наставником" відправляються в гарячу точку, Митя, окрилений любов'ю, навіть не підозрює, що відтепер він - маріонетка в добре спланованої операції. Американські спецслужби вже давно спостерігають за романом молодого сина генерала і радянської емігрантки, адже старший Савельєв - значуща фігура в оточенні Горбачова, його військовий радник, якому той вельми довіряє. Операція "Мухаббат" була спеціально розроблена американцями для того, щоб виманити сина генерала з Москви, викрасти його і, шантажуючи військового радника, змусити командування Радянського Союзу прийняти вигідне для США рішення. У перекладі з фарсі слово "Мухаббат" означає "любов", американські агенти не помилилися, саме це світле почуття допомогло їм виманити Митю в Кабул, а далі... Що чекає молоду людину і його опікуна в настільки небезпечною відрядженні, чи будуть вони готові протистояти добре підготовленим агентам американської розвідки - дивіться в багатосерійному бойовику "Операція Мухаббат". На нашому сайті ви також зможете подивитися всі серії серіалу "Операція Мухаббат" онлайн, тут вони будуть доступні в хорошій якості HD і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Операція Мухаббат / Операция Мухаббат
Жанр: військова драма
Серій: 8
Країна: Росія, Україна
Рік: 2017
Виробництво: Star Media
Режисер: Олексій Сидоров
Сценарій: Ілля Авраменко, Андрій Житков, Павло Гельман, Олексій Сидоров
Оператор-постановник: Олег Шуваев
Художник-постановник: Ілля Євдокимов, Фаросатшоев Мавлодод
Художник по костюмах: Ксенія Мавріна, Жанна Ланина
Художник по гриму: Олексій Шевченко
У ролях: Ілля Малаков (Митя Савельєв), Сергій Стрельников (Мишка Кротов), Аглая Тарасова (Аня), Сергій Пускепаліс (Федір Савельєв, радник Горбачова), Юля Погребинський (Джейн), Денис Нікіфоров (майор КДБ Ігонін), Олександр Лазарєв мл. (Генерал-майор КДБ Лук'янов,), Максим Лагашкін (Каришев), Наталія Антонова (мама Миті), Поліна Лазарєва (дочка Лук'янова)

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "ОПЕРАЦІЯ МУХАББАТ" ("ОПЕРАЦИЯ МУХАББАТ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі