Logo

#Гуднайтшоу Шоу Валерія Жидкова

"На добраніч, країна!", - тепер щотижня по п'ятницях буде бажати глядачам телеканалу "1+1" Валерій Жидков в своєму новому авторському проекті під назвою "#Гуднайтшоу". Нарешті у "тамбовського вовка" з'явиться своя програма, яка за словами самого Валерія Жидкова стане своєрідним експериментом або навіть викликом, і перш за все самому собі.

#Шоуюри. Шоу Юрія Горбунова дивитися всі випуски онлайн на 1+1

На каналі "1+1" незабаром з'явиться нове гумористичне шоу, вести яке буде (хто б ви думали?) Юрій Горбунов. Подумаєш, яка дивина, "Плюси" знову "відхопили" одного з кращих ведучих країни...

100 в 1 Реалити-шоу Сто в одном

Хочете ознайомитися зі старою дитячою казкою "Рукавичка" навпаки і в сучасному прочитанні? Його своїм глядачам запропонує телеканал ТЕТ під назвою "100 в 1". А взагалі-то реаліті-шоу "100 в 1" - це українська адаптація голландського формату Get the Fuck Out of My House, над якою працює компанія "1+1 продакшн" на замовлення ТЕТ.

102. Поліція (102. Полиция)

Серіали про поліцейських - це для каналу "2+2" вже, можна сказати, традиційний жанр, який завжди актуальний і цікавий глядацької аудиторії. Проте продюсери каналу вважали за краще не зупинятися на досягнутому і поряд з детективним контентом вирішили спробувати і абсолютно нову ідею: теж про роботу поліцейських, але вже в форматі скріптед-реаліті - "102. Поліція" ("102. Полиция").

Шоу Бандерлоги 2017

Заявлене оновлення телеканалу "2+2" не підвело очікувань глядацької аудиторії, адже ще не закінчилося літо, а вже стартують цікаві новинки, і серед них - шоу "Бандерлоги".

Вар'яти (Варьяты) онлайн

Шоу "Вар'яти" ("Варьяты"), телевізійна версія якого стартувала на Новому каналі в минулому році, в цьому осінньому сезоні готує своїм шанувальникам нові прем'єри. Нагадаємо, що цей проект успішно "колесить" по просторах України вже протягом багатьох років, збираючи зали і звеселяючи публіку.

Вечір з Наталією Гаріповою / Вечір з Наталею Гаріповою / Вечер с Натальей Гариповой дивитись онлайн

"Вечір з Наталією Гаріповою" або "Вечір з Наталею Гаріповою" ("Вечер с Натальей Гариповой") - нове гумористичне шоу, яке готує телеканал СТБ. Уже в самій назві цього проекту криється якась інтрига, адже ім'я Наталія Гаріпова на сьогоднішній день поки що мало знайоме публіці.

Шоу Время строить (Час будувати)

Реаліті-шоу "Час будувати" / "Время строить" стане одним із наймасштабніших проектів цього сезону. Принаймні так заявляють його творці, а успіх оригінальної версії цього формату дозволяє припустити, що і в української адаптації "Час будувати" / "Время строить" є всі шанси сподобатися публіці.

Шоу Головна тема (Главная тема)

Головна тема, якою вона є сьогодні, причому в масштабах цілої країни? Телеканал "Україна" щотижня буде знаходити цю саму "головну тему", щоб в своїй новій програмі, яка так і називатиметься - "Головна тема" ("Главная тема"), не просто обговорити одну з суспільно-резонансних проблем, а й публічно провести всебічний її аналіз і спробувати знайти шляхи виходу із ситуації.

Голос країни / Голос страны онлайн

Вокальне шоу "Голос країни" ("Голос страны") вперше вийшло на телебаченні Нідерландів в 2010 році, а придумав його голландський продюсер Джон де Мол, пізніше формат "The Voice" був проданий в багато країн світу.

Голос. Діти (Голос. Дети) Шоу дивитись онлайн в HD

Шоу "Голос. Діти" ("Голос. Дети") стало не менш популярним, ніж його доросла версія, а то і перевершило її, адже спостерігати за змаганням талановитих дітей завжди цікаво і захоплююче, дитяча безпосередність поряд з унікальними голосами здатні підкорити серце самого досвідченого глядача.

Загублений світ (Затерянный мир) Дивитися онлайн

Ви допитливі і частенько замислюєтеся над питаннями світобудови, вас тягнуть незрозумілі речі і паранормальні явища, і ви готові повірити в існування паралельних світів, якщо для цього буде достатньо доказів - пізнавайте світ разом з каналом "2+2" та його новим проектом "Загублений світ" / "Затерянный мир".

Телеканал СТБ, як лідер по показу різного роду шоу, не звертає з взятого курсу і продовжує показ проекту "Зважені та щасливі" ("Взвешенные и счастливые"). У цьому шоу глядачі знову зможуть спостерігати, як люди з надмірною вагою намагаються від її позбутися і на скільки їм це вдається.

Шоу Зірки під гіпнозом / Звезды под гипнозом 2017

У минулому сезоні Олександр Педан спробував себе в зовсім несподіваному оригінальному дуеті - його напарником став не актор, не гуморист і не його побратим "по цеху", а справжнісінький гіпнотизер. Багато глядачів вже стали шанувальниками розважального шоу на Новому каналі "Зірки під гіпнозом" ("Звезды под гипнозом").

Шоу Зоряні яйця / Звездные яйца 2017 на Новому каналі

Новий канал підготував для всіх своїх телеглядачів нові сезони старих проектів і цікаві новинки, одна з яких називається "Зоряні яйця" / "Звездные яйца". У головній ролі тут, а точніше - в ролі ведучої, буде всіма відома Ольга Полякова.

Шоу Ігри приколів (Игры приколов)

Де ще найкраще дізнаватися про всі новини та отримувати вичерпний аналіз подій, що відбулися, як не з гумористичних проектів студії "Квартал-95"? Слідуючи останнім світовим тенденціям і настроям аудиторії, своє нове шоу "кварталівці" назвали досить оригінально - "Ігри приколів" ("Игры приколов").

Чи запропонує телеканал СТБ своїм глядачам щось новеньке в осінньому сезоні цього року? Легендарне шоу "Х-фактор" ("Ікс-Фактор" / "Икс-Фактор") знову відкриває двері для талановитих вокалістів і всіх, хто вважає себе такими.

Шоу Комік на мільйон (Комик на миллион) онлайн

Телеканал ICTV оголосив про старт вже в цьому осінньому сезоні нового гумористичного шоу власного виробництва "Комік на мільйон" ("Комик на миллион"), яке збере на своїй сцені найталановитіших веселунів з народу.

Проект Контролер на ТРК Україна

"Контролер" поспішає на допомогу - саме такий лейт-мотив нової програми, яка стартує на каналі "Україна". Ні, це не "Ревізор" і не "Інспектор", хоча, звичайно, назва проекту чудово лягає в цей синонімічний ряд, але "Контролер" буде виконувати дещо інші функції, ніж ці варіації на тему популярного формату.

Кохання на виживання. Любовь на выживание Всі сезони Новий канал

Перевірити свою любов на виживання пропонує молодим парам, що зупинився за один крок до РАГСу, Новий канал у своєму пригодницько-романтичному шоу "Кохання на виживання" ("Любовь на выживание"). Ця власна розробка Нового каналу, яка стартувала в минулому році, припала до душі багатьом шанувальникам подібних програм, а також і закоханим парам, які схочуть настільки оригінально випробувати свої почуття.

Шоу Круче всех 2017 Крутіше за всіх на Інтері

Виступити на великій сцені телеканалу "Інтер", демонструючи свої таланти і здібності, та так, щоб тобі аплодувала публіка, а солідні дядьки й тітки, не стримуючи емоцій, вигукнули: "Та ти й справді - крутіше за всіх!", - хіба це не мрія будь-якого юного обдарування, і здійснити її береться канал "Інтер" в своєму новому талант-шоу "Круче всех" ("Крутіше за всіх").

Телеканал СТБ починає свій новий сезон найсмачнішим проектом, а саме "МастерШеф" 7 сезон. Уже не перший рік цей проект дивляться як діти, так і дорослі, черпаючи для себе багато корисної інформації в області кулінарії.

Шоу Місія: краса, Миссия: красоты

Краса - це гармонія душі і тіла, і щоб досягти її, потрібно подбати не тільки про красу душевну, але і про власну зовнішність, і тоді ваше життя перетвориться... Мабуть саме це хочуть сказати своїм новим проектом "Місія: краса" його автори і вже в новому весняному сезоні запропонують глядачам каналу "Україна" наочне приладдя, як це зробити.

Модель XL Шоу дивитись онлайн всі випуски в HD

Нове реаліті-шоу "Модель XL" оголошує війну звичним стереотипам, а майданчиком для проведення "бойових" дій стане канал "1+1". Так, вже в цьому осінньому сезоні на каналі стартує проект про жіночу красу і привабливість, учасниками якого стануть моделі не модельної зовнішності.

Шоу Наречена для тата Невеста для папы онлайн

Реаліті-шоу "Наречена для тата" ("Невеста для папы") - чи стане це чимось новеньким в безперервному потоці змінюють один одного проектів про взаємини чоловіка і жінки? На це питання глядачі вже зовсім скоро зможуть отримати відповідь в ефірі телеканалу СТБ. Саме СТБ і автори мегапопулярного "Холостяка" готують новий проект "Наречена для тата" ("Невеста для папы").

Шоу Половинки на Новому каналі дивитись онлайн всі випуски

Новий канал представляє новий сезон дейтинг-шоу "Половинки", якому немає аналогів на українському телебаченні, а також де можуть брати участь люди, які мають якусь особливість...

Ревізор із Тищенко Ревизор с Тищенко 2017 Новий канал Шоу дивитись онлайн всі випуски

"Новий канал" представляє новий сезон популярного соціального реаліті "Ревізор". Нагадаємо, що цю програму вели Ольга Фреймут (1-4 сезони) і Вадим Абрамов (5-7 сезони), і ось настала черга помірятися мускулами Миколі Тищенку, бо саме його обрали новим "Ревізором".

"Свекруха чи невістка", тобто мама або дружина - як зробити подібний вибір дбайливому синові і люблячому чоловікові, щоб не образити своїх жінок?

Шоу Світами за скарбами на СТБ дивитись онлайн всі випуски. Final Adventure

Ось і на СТБ нарешті з'явиться власне тревел-шоу з таким мелодійною назвою - "Світами за скарбами". Що ж це за скарби такі, за якими доведеться відправитися в даний кругосвітню подорож? Що там збиратимуть учасники шоу "Світами за скарбами", його творці, звичайно ж, поки замовчують, залишаючи інтригу до самої прем'єри, але те, що в фіналі переможця чекає солідний грошовий приз, вже відомо.

Мільйони людей у ​​всьому світі обожнюють сюрпризи, звичайно, тільки коли вони приємні, а якщо подібним сюрпризом стане виконання найзаповітніших мрій?

Не інакше як подорож на машині часу пропонує своїм глядачам восени телеканал "1+1", адже в програмі ми знову побачимо шоу, яке дивилися років десять тому - "Танці з зірками" ("Танцы со звездами").

Топ-модель по-українськи. Топ-модель по-украински онлайн

Новий канал представляє нове модельне реаліті-шоу "Топ-модель по-українськи" ("Топ-модель по-украински"), добре відоме глядачам під назвою "Супермодель по-українськи" ("Супермодель по-украински").

Халатний футбол Халатный футбол

Шоу "Халатний футбол" ("Халатный футбол") на каналі "Футбол 1" стане приємною подією вихідного дня для всіх уболівальників. Футбольні матчі, їх обговорення, розмови про футбол і відео самих запам'яталися моментів футбольного поєдинку - чим ще живе справжній уболівальник?

Проект "Хата на тата" ("Дом на папу"), який із задоволенням дивляться не тільки жінки, а й чоловіки, повертається на наші екрани.

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі