Logo

Серіал Виходьте без дзвінка (Сериал Выходите без звонка)

"Виходьте без дзвінка" ("Выходите без звонка") - новий багатосерійний проект, яким телеканал "Україна" продовжує лінійку україномовних серіалів власного виробництва. Мелодрами стали традиційним контентом для вечірнього прайму каналу, однак просто сльозливі історії сьогодні вже мало кому цікаві, але варто додати сюди якусь таємницю, інтригу або навіть злочин, яке змушує героя здійснювати несподівані вчинки і обіцяє непередбачувані повороти сюжету, і увагу глядацької аудиторії не згасне на протягом декількох десятків серій.

Герократія (Герократия) / (Херократія / Херократия) Всі серії дивитися онлайн

"Чи не мелодрамами та детективами єдиними..." збирається пригощати своїх глядачів телеканал "Україна" в цьому осінньому сезоні, розширивши жанрову тематику свого контенту вельми скандальним і вкрай суперечливим (виходячи з відношення незалежних експертів і критиків) телесеріалом "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия"), знятого грузинським режисером, громадським діячем і політиком Георгіем Хаіндравой.

Шоу Зірковий спорт (Звездный спорт)

Для всіх, хто небайдужий до спорту, намагається стежити за спортивними подіями, світовими чемпіонатами і знає імена багатьох видатних спортсменів, телеканал ICTV пропонує новий цікавий формат - програму "Зірковий спорт".

Ріхард Зорге - легендарний розвідник, про подвиг якого радянський уряд замовчувало протягом багатьох років. Це саме він на початку 1941 року наполегливо повідомляв керівництву країни про неминуче напад Німеччини на СРСР, про його життя і роботи на благо радянського народу...

Кріпачка. Крепостная. Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

Кріпачка Катерина, головна героїня нової багатосерійної історичної драми "Кріпачка" ("Крепостная"), перебуваючи під заступництвом своєї хрещеної матінки, отримала гарну освіту і була вихована як справжня панянка. Але народившись кріпачкою, вона все життя зобов'язана була залишатися власністю ніжинського поміщика Червінського, якщо той не вирішить продати її.

Серіал Обман дивитись онлайн всі серії в гарній якості

Серіал "Обман" - це новий багатосерійний проект, який вже в новому сезоні 2018 року готує глядачам компанія Film.ua в творчому симбіозі з Pronto Film. Зйомки мелодрами "Обман" стартували в кінці вересня і, як заявляють її автори, відзняти всі дванадцять епізодів планується до Нового року.

Серіал Папанькі 2018 (Сериал Папаньки)

Чому вважається, що мами більше приділяють часу та уваги своїм дітям, ніж батьки? Прямо якась гендерна несправедливість. Зруйнувати стереотипи, а заодно і посмішити своїх глядачів береться команда "Дизель Шоу", запускаючи новий проект з промовистою назвою - "Папанькі" ("Папаньки").

Провівши не одну годину за кермом свого авто, їдучи по житомирській трасі, багато водіїв із задоволенням пригальмовують у милого і затишного ресторанчика під такою невибагливою назвою "Подорожник".

Чи можна наколдовать любов і як не піддатися спокусі віддати своє життя в руки магічних сил?

Мелодрама серіал Чорна кров 2017 Черная кровь

Що таке "Чорна кров" ("Черная кровь")? Чи не правда страхітливе словосполучення, яке вживано, природно, лише в переносному сенсі, а що означають ці слова в новому багатосерійному проекті компанії Паламеда Продакшн - дивіться в мелодрамі "Чорна кров" ("Черная кровь") на каналі Україна вже в новому зимовому сезоні.

Я знову тебе кохаю. Я снова тебя люблю. Ask yeniden. Снова любовь Турецький серіал. Турецкий сериал

Лірична комедія "Я знову тебе кохаю" ("Я снова тебя люблю") - це дещо несподіваний підхід турецьких кінематографістів до висвітлення одвічних питань любові і взаємин між чоловіком і жінкою. На подібне судження наштовхує жанр цього проекту, адже ми звикли до довгих вельми драматичним і пристрасним історіям кохання, які канал "1+1" традиційно пропонує своїм глядачам.

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі