Logo

Герократія (Герократия) / (Херократія / Херократия) Всі серії дивитися онлайн

"Чи не мелодрамами та детективами єдиними..." збирається пригощати своїх глядачів телеканал "Україна" в цьому осінньому сезоні, розширивши жанрову тематику свого контенту вельми скандальним і вкрай суперечливим (виходячи з відношення незалежних експертів і критиків) телесеріалом "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия"), знятого грузинським режисером, громадським діячем і політиком Георгіем Хаіндравой.

Опис: Сам режисер назвав свою роботу політичним трилером, хоча більш узагальнено серіал "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия") можна віднести до жанру художньої документалістики. За словами автора, в основу сюжету фільму "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия") покладено реальні події: кілька гучних і резонансних вбивств високопоставлених осіб грузинського політикуму, а також безліч інтерв'ю (близько 1800), які дали свідки по нині розслідуваних справ проти Михайла Саакашвілі і його оточення, колишні ув'язнені, які відбували терміни за часів правління екс-президента. Картина вийшла вкрай важкою і жорсткою, не дарма її віднесли до категорії "18+", адже навіть не кожен дорослий зможе дивитися багато її кадри без здригання, але сам Хаїндрава стверджує, що все показане тут дійсно відбувалося в ті роки в його країні. Проте багатьом критикам сходяться на думці, що серіал "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия") - це вкрай суб'єктивний авторський погляд і на самого лідера грузинського політикуму недавнього переломного десятиліття, і на що проводяться в країні радикальні реформи. Коротенько сюжет серіалу "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия") можна описати так: головний герой цього фільму на ім'я Геро чи Херо (звідси і назва картини), що прийшов до влади на хвилі народного невдоволення і обурення повністю прогнилим попереднім режимом, виявляється жорстоким, жадібним і недалеким людиною, що зібрав навколо себе таких ж соратників. Вбивство прем'єр-міністра Грузії Зураба Жванія, що відбулося в 2005 році, а також ще кілька подібних гучних злочинів - це справа рук нової влади, варварськими методами усуває всіх, хто стоїть на їхньому шляху. Навіть Леван Бердзенішвілі, між іншим - давній опонент колишнього президента Грузії, відкрито виступає проти Саакашвілі, порахував, що серіал "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия") вкрай "пропагандистський, який не має нічого спільного з мистецтвом". Сам же екс-президент назвав цю картину "звичайної порнографією". Проте українським глядачам все ж варто подивитися серіал "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия"), адже побачити погляд іншої людини на багато відомих події останніх років, що відбувалися в Грузії, не означає бесприкословно повірити, а ось мати уявлення про деякі тенденції все ж не завадить. Нехай українські глядачі самі спробують відокремити "зерна від плевен", і кожен зробить свої власні висновки... Так що дивіться прем'єру багатосерійного політичного детективу "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия") на каналі "Україна" вже цієї осені. А наш сайт serials.com.ua всі серії серіалу "Герократія" ("Герократия") / "Херократія" ("Херократия") покаже онлайн в хорошому HD якості і без реклами... Хотілося б побажати приємного просмоттра, але в даному випадку це не доречно, оскільки анонси попереджають, що приємного в цій картині буде мало, точніше - зовсім не буде.

Оригінальна назва: Герократія / Герократия
Друга назва: Херократія / Херократия
Жанр: Політичний детектив, трилер
Серій: 24
Країна: Грузія
Рік: 2017
Виробництво: Lekhaindrao Productions
Режисер: Гіоргі Хаїндрава
Продюсер: Бідзіни Іванішвілі
В ролях: Лука Тархан-Моураві (Олександр Ахалкаці) і ін.
Прем'єра: ТРК Україна

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "ГЕРОКРАТІЯ" ("ГЕРОКРАТИЯ") / "ХЕРОКРАТІЯ" ("ХЕРОКРАТИЯ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ / СКОРО ПРЕМ'ЄРА НА САЙТІ - 16.09.2017

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі