Logo

Кріпачка. Крепостная. Серіал дивитись онлайн всі серії в HD

Кріпачка Катерина, головна героїня нової багатосерійної історичної драми "Кріпачка" ("Крепостная"), перебуваючи під заступництвом своєї хрещеної матінки, отримала гарну освіту і була вихована як справжня панянка. Але народившись кріпачкою, вона все життя зобов'язана була залишатися власністю ніжинського поміщика Червінського, якщо той не вирішить продати її.

Опис: У виняткових випадках деякі кріпосні могли, звичайно, знайти свободу, отримавши від свого господаря за особливі заслуги так звану "вільну", але головною героїні серіалу "Кріпачка" ("Крепостная") доля підготувала зовсім інший шлях... Вісімнадцятирічній красуні доведеться пережити не одну трагедію, как-будто всі біди опустяться на її тендітні плечі, вона втратить своїх рідних, виявиться у владі тієї, яка люто її ненавидить, побуває в епіцентрі народного повстання і на самому "дні" київського життя. Катерині судилося рятуватися від людини, яка робить все, щоб роздобути її, і хто знає, можливо саме на цьому, засіяному тяжкими випробуваннями шляху вона зможе зустріти того, з ким знайде своє щастя... Серіали з подібними сюжетами, що переносять глядачів у часи, наповнені історичними подіями та занурюють нас в атмосферу тих інтригуючих епох, завжди користувалися популярністю у шанувальників драматичних історій. І ось тепер телекомпанія FILM.UA спільно з каналом СТБ взялися за створення масштабної костюмованої драми "Кріпачка" ("Крепостная"). Над сценарієм до цієї картини працює велика група авторів, а сама ідея цього фільму належить креативному продюсеру і також співавтору сюжету Талі Прістаєцькой. Керувати зйомками запросили відразу двох режисерів - Фелікса Герчикова ("Плакуча верба", "Анна-детектив") і Максима Литвинова ("Поганий хороший коп", "Коли всі вдома" всі сезони), який також є і співпродюсером цього проекту. Любов, благородство, зрада, інтриги і сльози, якими переповнені сюжетні лінії картини "Кріпачка" ("Крепостная"), одягнені в яскравий і розкішний антураж, напевно захоплять увагу глядацької аудиторії. Поринути в атмосферу тієї епохи допоможуть і мальовничі локації, на тлі яких і будуть розгортатися події цієї драми. судіть самі, знімальними майданчиками серіалу "Кріпачка" ("Крепостная") стали такі історичні місця, як садиби Чечеля на Хмельниччині і Качанівка на Чернігівщині, замок Вишневецьких на Тернопільщині, музей ім. Пирогова, житомирська обласна філармонія та інші пам'ятні місця України. Слід зазначити і чудовий акторський склад, де зібралися відомі і улюблені багатьма артисти: Катерина Ковальчук, Марк Дробот, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Олеся Жураковська, Ольга Сумська, Михайло Гаврилов, Ксенія Мішина та інші. Прем'єру багатосерійної костюмованої драми "Кріпачка" ("Крепостная") від компанії FILM.UA глядачі зможуть подивитися на каналі СТБ ймовірно вже в осінньому сезоні 2018 року. Дивіться також всі серії серіалу "Кріпачка" ("Крепостная") онлайн на нашому сайті serials.com.ua, де вони будуть доступні в відмінній якості і без реклами... Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Кріпачка
Російськомовна назва: Крепостная
Жанр: Історична костюмована драма
Серій: 48
Хронометраж: 45-50 хв.
Країна: Україна
Рік: 2018
Режисери: Фелікс Герчиков, Максим Литвинов
Оператори-постановники: Сергій Ревуцький, Олексій Ламах
Художники-постановники: Олександр Батен, Олеся Трофименко
Художник по костюмах: Дмитро Курята
Художник по гриму: Ліліана Хома
Сценарна група: Ольга Кржечевська, Тала Пристаєцька, Вікторія Аджаві, Валентина Шевяхова, Світлана Цивінська, Анатолій Руденко, Емін Бекір-Заде, Альбіна Ільченко, Ірина Піменова
Продюсерська група: Максим Литвинов, Андрій Ризванюк, Наталія Нікіфорова
Креативний продюсер: Тала Пристаєцька
У ролях: Катерина Ковальчук, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Марк Дробот, Олеся Жураковська, Михайло Гаврилов, Ксенія Мішина та ін.
Прем'єра: СТБ

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "КРІПАЧКА" ("КРЕПОСТНАЯ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ / СКОРО ПРЕМ'ЄРА НА САЙТІ - ОСІНЬ 2018

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі