Logo

Серіал Обман дивитись онлайн всі серії в гарній якості

Серіал "Обман" - це новий багатосерійний проект, який вже в новому сезоні 2018 року готує глядачам компанія Film.ua в творчому симбіозі з Pronto Film. Зйомки мелодрами "Обман" стартували в кінці вересня і, як заявляють її автори, відзняти всі дванадцять епізодів планується до Нового року.

Опис: Цікаво, що у фільмі доведеться попрацювати також і каскадерів, оскільки в проекті буде багато трюків, а героям за сюжетом має бути підкорювати гірські вершини. Ці екстремальні епізоди стануть знімати в Житомирській області, де знайшлися підходящі місця для зйомок - скелі висотою близько двадцатіп'яти метрів поблизу села Дениші. Також знімальними майданчиками стануть старі вулички Києва, які перетворяться в вулиці невеликого провінційного містечка, де проживає головна героїня серіалу "Обман". За сюжетом вона несподівано для себе самої виявиться в центрі складної і драматичної історії, де їй доведеться зіткнутися з обманом і зрадою, і в боротьбі за своє щастя і любов пізнати гіркоту розчарування і знайти нових друзів. Ще десять років тому Ольга (Анастасія Паніна) змушена була розлучитися зі своїм коханим, тому що Антон (Дмитро Белякін) повністю перебував під владою своїх рідних. Він звик підкорятися батькам у всьому і довіряти їх рішенням. І лише через десять років усвідомив, що не хоче жити за планом, який йому і за нього склали близькі. До цього часу він вже був одружений, але дружину свою не любив, зберігаючи в пам'яті образ свого першого кохання. Телефонний дзвінок - і життя кожного з них зробить крутий поворот, але тепер на шляху їх чекає безліч проблем, труднощів і випробувань. Головна героїня мелодрами "Обман" зіткнеться з тим, що антон не дуже-то відвертий з нею, приховуючи від неї якісь таємниці і секрети. Рідна сестра Ольги раптом стане для неї суперницею, а несподівану підтримку дівчина отримає від друга і партнера Антона - Максима. А у того в житті недавно сталася трагедія - загинув його брат, і тепер Максим одержимий ідеєю знайти тих, хто винен у цьому. Які таємниці належить відкрити героям і чи зуміють вони пробачити тих, чиї помилки мали фатальні наслідки - дивіться в дванадцатисерійний проект "Обман" вже в новому сезоні 2018 року. У цій картині глядачів чекає зустріч з чудовими акторами, на головні ролі тут затверджені Анастасія Паніна та Дмитро Белякін, а їх колегами стали Кирило Жандаров, Вікторія Клінкін, Артур Ваха, Алла Масленникова, Інна Мірошниченко, Данило Мірешкін і інші. А ось керувати знімальним процесом буде режисер Анна Гресь, в фільмографії якої значаться такі проекти, як "Вибираючи долю", "Остання електричка", "Сільський романс", а також добре всім відома "Доярка з Хацапетівки" і багато інших. Про дату прем'єри багатосерійної мелодрами "Обман" від Film.ua і Pronto Film поки що, звичайно ж, ще говорити рано, можливо вже навесні глядачі побачать цю картину. А наш сайт покаже всі серії серіалу "Обман" онлайн, де вони будуть доступні в легальних плеєрах в хорошому якість. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Обман
Жанр: Мелодрама
Серій: 12
Рік: 2018
Країна: Україна
Виробництво: FILM.UA, Pronto FILM
Режисер: Анна Гресь
Продюсер: Віктор Мирський
Виконавчий продюсер: Максим Асадчий
Лінійний продюсер: Сергій Лисяний
Оператор: Максим Степанов
Автори сценарію: Тетяна Глущенко, Олег Томашевський, Дмитро Щербаков за участю Агентства Стардаст
В ролях: Анастасія Паніна, Дмитро Белякін, Вікторія Клинкова, Кирило Жандаров, Артур Ваха, Алла Масленникова, Інна Мірошниченко, Данило Мірешкін, Олег Москаленко та ін.

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "ОБМАН" ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ / СКОРО ПРЕМ'ЄРА НА САЙТІ - ЗИМА-ВЕСНА 2018

 • Усі
 • БАЙОПІК
 • ДЕТЕКТИВ
 • ДРАМА
 • КОМЕДІЯ
 • МІСТИКА
 • МЕЛОДРАМА
 • СЕРІАЛІТІ
 • СКОРО
 • ТРИЛЕР
 • ШОУ
 • За замовчуванням
 • За алфавітом
 • За датою
 • Випадково
Завантажити більше Утримуйте клавішу SHIFT щоб завантажити всі Завантажити всі